PolskiAngielski
Dziękuję za wizytę w naszym sklepie
Zwroty do 14 dni
Znajdź nas na Allegro
+48 508 503 202
Strona główna » O firmie

O firmie

Nasz sklep udekoruj.com.pl powstał w 2009 roku, kiedy rynek sklepów e-commerce zaczął się bardzo dynamicznie rozwijać w Polsce. Naszym największym priorytetem, który sobie postawiliśmy od powstania naszej firmy, aż do dnia dzisiejszego, jest zawsze najwyższa jakość obsługi klienta. W pierwszych latach naszej działalności, sprzedaż prowadziliśmy dwutorowo, poprzez sklep internetowy, oraz serwis aukcyjny Allegro.pl,  dlatego jako najlepszy przykład naszego olbrzymiego zaangażowania w jakość obsługi klienta można wskazać nasze konto " ToDo_info_pl " w serwisie Allegro.pl,  Nasz wysiłek był nagradzany najpierw certyfikatem „Super Sprzedawcy”, a następnie „Standardem Allegro”, za najwyższą jakość obsługi klienta.
w Udekoruj.com.pl oferujemy naszym klientom produkty do ich domów i ogrodów, aby zawsze wpisywały się w nadchodzące trendy.
Nieustannie inwestujemy w proces zdobywania wiedzy o najnowszych, światowych trendach.
Uczestniczymy we wszystkich ważnych wydarzeniach targowych na świecie.
Analizujemy trendy 3-letnie w rotacji konkretnymi produktami, korelujemy to z danymi o trendach i kierunkach światowych stylów aranżacji przestrzeni. 
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu