PolskiAngielski
Dziękuję za wizytę w naszym sklepie
Zwroty do 14 dni
Znajdź nas na Allegro
+48 508 503 202
Strona główna » Regulamin

Regulamin

1.Postanowienia ogólne

 

Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu  można zawsze znaleźć na naszej stronie pod http://udekoruj.com.pl/regulamin-pm-11.html

Regulamin wchodzi w życie z dniem  01.01.2020 roku i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem www.udekoruj.com.pl 

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem www.udekoruj.com.pl Kupujący  oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu. 

Rejestrujący się użytkownik systemu internetowego www.udekoruj.com.pl wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych i osobowych w bazie firmy ToDo-Marcin Jach i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez firmę ToDo.-Marcin Jach

2. Właściciel sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem Internetowym www.udekoruj.com.pl  jest firma:

ToDo - Marcin Jach
ul. Świętokrzyska 13

95-200 PABIANICE

NIP: 731-172-52-52

Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej www.udekoruj.com.pl

3. Ceny zawarte w sklepie

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu www.udekoruj.com.pl podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT.

Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Ceny towarów podane na stronie www.udekoruj.com.pl nie zawierają kosztów wysyłki.

4. Zamówienia i dostawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie ToDo, drogą telefoniczną oraz poprzez pocztę elektroniczną email.

Użytkownik hurtowy przy rejestracji w systemie zobowiązany jest przesłać dokumenty firmy (wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub wpis do KRS, NIP, regon) na adres todo@todo.info.pl W tytule wiadomości proszę podać nazwę firmy.

Klienci hurtowi posiadają rabaty w zależności od kwoty zamówienia (należy zadeklarować kwotę zakupu przed złożeniem zamówienia w celu ustawienia rabatu)

a) -5 % przy kwocie od 500

b) -10% przy kwocie od 2000 zł

c) -15% przy kwocie od 4000 zł

Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym – sklepem www.udekoruj.com.pl

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon  lub na życzenie klienta faktura VAT.

ToDo - Marcin Jach ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

Zamawiający może skorzystać z następujących form płatności:

przelew - wpłata na konto sprzedawcy, traktowana jako przedpłata za towar, który wysyłany jest po wpłynięciu środków na konto sklepu.
lub za pośrednictwem szybkiej płatności przelewy24.pl
 

Uwaga!!! Po wybraniu płatności (przedpłata) należy wpłacić należną kwotę + koszty transportu.. W celu identyfikacji Państwa przelewu prosimy o wpisanie w tytule przelewu nazwę firmy lub w przypadku osoby prywatnej wystarczy Imię i Nazwisko. Prosimy o nie wysyłanie potwierdzeń przelewu, zeskanowanych dowodów wpłaty e-mailem. Wysyłkę realizujemy dopiero po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie bankowym.

Płatność na nasze konto następuje po przyjęciu zamówienia do realizacji oraz określenia dostępności towaru. Wówczas, do Klienta wysyłana jest wiadomość e-mail, z wszelkimi informacjami potrzebnymi do zrealizowania zamówienia.

ToDo - Marcin Jach
ul. Świętokrzyska 13

95-200 PABIANICE
NAZWA BANKU : ING
NR KONTA: 36 1050 1461 1000 0091 4718 2407

przelew z terminem płatności – wyłącznie po uzgodnieniu indywidualnym z przedstawicielem firmy ToDo.

5. Koszty transportu dla przesyłek kurierskich:

 koszt transportu 15 PLN brutto za każdą paczkę do 31 kg

koszt transportu 18 PLN brutto za każdą paczkę do 31 kg (pzesyłka za pobraniem - płatne u kuriera)

dodatkowa usługa wysyłki faktury i towaru do różnych klientów 10 PLN netto

Podczas odbioru zamówienia ze sklepu  należy sprawdzić w obecności doręczyciela stan jej paczki. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń należy spisać wraz z doręczycielem stosowny protokół reklamacyjny.

ToDo-Marcin Jach zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Zamawiającego bez podania jej przyczyny.

6. Zwroty towaru

Zgodnie z ustawa z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 r. poz. 827). konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny' (Dz.U. z 2000 r. Nr 22 poz.271) kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupu dokonanego w sklepie www.udekoruj.com.pl bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed jego upływem drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektroniczne email.

ToDo-Marcin Jach zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta oraz koszt zamówionego produktu. Koszt odesłania produktu do sklepu pokrywa Kupujący.

Zwracając zakupiony przedmiot należy wydrukować, wypełnić i przesłać oświadczenie razem z odsyłanym towarem. Oświadczenie do pobrania. do oświadczenia należy dołączyć dowód zakupu (FV lub paragon fiskalny)

7. Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie www.udekoruj.com.pl  są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.

ToDo zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną, oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres sklepu :

ToDo - Marcin Jach
ul. Świętokrzyska 13
95-200 PABIANICE

 

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez ToDo-Marcin Jach

ToDo-Marcin Jach zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

8. Inne

Przedstawiona oferta w systemie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Handlowego, a jest zaproszeniem do zawarcia umowy (zgodnie z art. 71 k.c.). ToDo. zastrzega sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

Wszystkie zdjęcia są Naszą własnością. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez naszej wiedzy jest zabronione.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem 508-503-202 lub droga email pod adresem: bok@udekoruj.com.pl lub todo@todo.info.pl

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu